CARESTREAM / JAV (TROPHY gamyklos Prancūzijoje valdytojas)

  • Tai išskirtinio dizaino panoraminis/ cefalometrinis įrenginys, kurio pozicionavimo paprastumas dera su rafinuotais, pažangiais ir kokybiškais 2D panoraminiais ir cefalometriniais vaizdais. Greičiausias pasaulyje skenuojantis cefalometrinis modulis!

  • Naujos kartos panoraminis dantų rentgeno aparatas puikiai tenkina kasdienius panoraminės diagnostikos poreikius, išgauna nepriekaištingos kokybės skaitmenines rentgenogramas, pateisindamas ir atpirkadmas kiekvieną jūsų invesuotą litą. Pažangi 2D+ technologija! Nuo šiol CS8100 gali būti komplektuojamas su cefalometru! Daugybės prestižinių prizų laimėtojas!

  • Du atskiri sensoriai panoraminėms ir cefalometrinėms sistemoms. Pirmoji tiesioginė skaitmeninė cefalometrijos sistema, išgaunanti rentgeno nuotraukas vienu bandymu (one-shot technologija).

  • Ši panoraminė vaizdo gavimo sistema generuoja kokybės lygiu rinkoje lyderiaujančias nuotraukas, tuo tarpu radiacijos spinduliuotė - mažiausia tarp savo kalsės įrenginių. Galimybė derinti su įvairiomis technologijomis, leidžia tobulinti į cefalometrinę sistemą CS 9000 C.

Produktai
Produktų katalogas leidiniai