Ultragarsiniai skaleriai ir jų darbiniai antgaliukai

Kompanija EMS kuria Pjezo-keraminiu principu veikiančius ultragarsinius skalerius bei dantų higienos aparatus, ir šioje srityje yra viena iš didžiausių bei novatoriškiausių gamintojų pasaulyje. Pagrindinė gamybinė bazė įsikūrusi Niono mieste, Šveicarijoje, pačiame laikrodžių gamybos industrijos centre, o didžioji EMS inžinierių ir dizainerių dalis yra šveicariškų laikrodžių projektavimo mokslo įstaigų diplomantai.

Jei iki šiol manote, kad EMS skaleriai niekuo nesiskiria nuo tradicinių magnetostrikcinių skalerių, Jums, tikriausiai, dar neteko savo praktikoje jų išbandyti. Preciziškumas ir išskirtinė kokybė - šveicarų pasididžiavimas.

Patentuota unikali EMS beskausmė Piezon NO PAIN technologija – didžiausias koks tik begali būti komfortas ir dėmesys pacientui. 

Kaip alternatyvų pasirinkimą mūsų siūlomiems EMS ultragarsiniams skaleriams, siūlome inovatyvius ir saugius italų gamintojo MECTRON ultragasinius skalerius. Jie yra išmanūs tiek savo išvaizda, tiek ir funkcijomis, kompaktiški ir ergonomiški darbo procese. Visuose integruota naujos kartos elektronika. 

Gamintojas Guillin WOODPECKER – vienas patikimiausių ir inovatyviausių odontologinių prietaisų gamintojų iš Kinijos. Tai ekonominės, bet tikrai ne prastos kokybės odontologiniai prietaisai. Savo klientams siūlome jau keletą metų Lietuvos rinkoje išbandytus prietaisus.

WOODPECKER ultragarsiniai skaleriai, priklausomai nuo Jūsų poreikių, gali būti įmontuojami į įrangą, montuojami prie vandens šaltinio arba nešiojami. Visi modeliai galimi ir su LED pašvietimu.

Produktai
Produktų katalogas leidiniai