Sąrašas prekių pagal gamintoją SELIGA

Seliga – visame pasaulyje sėkmingai dirbantis mikroskopų gamintojas iš Lenkijos, kuris specializuojasi odontologijoje naudojamų mikroskopų srityje. Svarbiausia mikroskopo įranga – optika, yra gaminama Vokietijoje.

Seliga – visame pasaulyje sėkmingai dirbantis mikroskopų gamintojas iš Lenkijos, kuris specializuojasi odontologijoje naudojamų mikroskopų srityje. Svarbiausia mikroskopo įranga – optika, yra gaminama Vokietijoje. Lygiagrečiai rinkoje daug metų esantiems ir puikų vardą turintiems Carl Zeiss OPMI pico mikroskopams savo klientams siūlome ir funkcijomis analogišką Seliga gamintojo mikroskopą SmartOPTIC. Puiki vaizdo kokybė, mikroskopo ergonomiškumas ir galimybė pasirinkti norimą komplektaciją – tai yra tai, ko reikia kiekvienam specialistui

Daugiau
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
  • Lygiagrečiai rinkoje daug metų esantiems ir puikų vardą turintiems Carl Zeiss OPMI pico mikroskopams savo klientams siūlome ir funkcijomis analogišką Seliga gamintojo mikroskopą SmartOPTIC. Puiki vaizdo kokybė, mikroskopo ergonomiškumas ir galimybė pasirinkti norimą komplektaciją – tai yra tai, ko reikia kiekvienam specialistui.

Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Produktų katalogas leidiniai