Sąrašas prekių pagal gamintoją EMS

Kompanija EMS kuria Pjezo-keraminiu principu veikiančius ultragarsinius skalerius ir šioje srityje yra viena iš didžiausių bei novatoriškiausių gamintojų pasaulyje.Prestižiškumas ir išskirtinė kokybė - šveicarų pasididžiavimas. 

Kompanija EMS kuria Pjezo-keraminiu principu veikiančius ultragarsinius skalerius ir šioje srityje yra viena iš didžiausių bei novatoriškiausių gamintojų pasaulyje. Pagrindinė gamybinė bazė įsikūrusi Niono mieste, Šveicarijoje, pačiame laikrodžių gamybos industrijos centre, o didžioji EMS inžinierių ir dizainerių dalis yra šveicariškų laikrodžių gamybos mokslo įstaigų diplomantai. Jei iki šiol manote, kad EMS skaleriai niekuo nesiskiria nuo tradicinių magnetostrikcinių skalerių, Jums, tikriausiai, dar neteko savo praktikoje jų išbandyti. Prestižiškumas ir išskirtinė kokybė - šveicarų pasididžiavimas. 

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 1 iš 7 dalykų
  • Pažangiausių formulių specializuoti Air Flow sodos milteliai – geriausiems gydymo ir higienos rezultatams pasiekti: šalina apnašas, balina, mažina perio kišenių dydį ir padeda palaikyti nepriekaištingą burnos higieną. Didelis skonių pasirinkimas.

Rodoma 1 - 1 iš 7 dalykų
Produktų katalogas leidiniai