Chirurginiai įrenginiai

Bien-Air šiai dienai yra vienas didžiausių pasaulyje medicininių instrumentų gamintojų. Džiaugiamės, savo prekių krepšelyje turėdami Bien-Air Dental ir Bien-Air Surgery produktus. Žymiąjame Laikrodžių slėnyje gaminami produktai apima platų spektrą chirurgijoje ir odontologijoje reikalingų priemonių. Ilgalaikis ir glaudus bendradarbiavimas su šiuo gamintoju lėmė tai, kad 2013 m. tapome oficialiu Bien-Air serviso centru Lietuvoje. Tad pirkdami Bien-Air produktus gaunate ne tik puikias prekes, bet ir aukščiausio lygio mūsų aptarnavimą!

Dar 1890 metais Weber ir Hampel Berlyne įkūrė pirmąją Europoje odontologijos instrumentų gamyklą W&H. Šiandien iš gamyklos Asutrijoje W&H tiekia aukštos kokybės odontologijos produkciją chirurgams, terapeutams, burnos higienistams ir kitų sričių odontologams bei dantų technikams beveik į 100 pasaulio šalių  ir yra viena žinomiausių, inovatyviausių bei patikimiausių odontologijos produktus tiekiančių kompanijų tarptautinėje rinkoje. 

Brumaba – pažangūs operaciniai stalai iš Vokietijos. Daugiau nei 30 metų kompanija specializuojasi ergonomiškų, aukščiausios kokybės ir komforto klasės operacinių stalų gamyboje. Ypatingai didelis dėmesys skiriamas galvos srities chirurgijai – akių, veido, žandikaulių operacijoms. Stalų pasirinkimas su didele galimų priedų įvairove užtikrins nepriekaištingą komfortą Jūsų darbo metu. Nekintančios Brumaba vertybės Jūsų klinikai!

Produktai
Produktų katalogas leidiniai