Sąrašas prekių pagal gamintoją MELAG

MELAG yra didžiausias pasaulyje gamintojas, kuris specializuojasi tik autoklavų ir termo-dezinfektorių gamyboje. Gamintojas turi ilgametę patirtį higieną užtikrinančių produkų gamyboje. Didelė patirtis, dėmesio sutelkimas konkrečioje srityje, vokiška kokybė ir inovacijos – visa tai lėmė tai, kad MELAG šiai dienai yra žinomas ir gerbiamas prekinis ženklas visame pasaulyje. 

MELAG – 1951 m. įkurtas ir iki šiol šeimos valdomas Vokietijos  koncernas.  Gamintojas turi ilgametę patirtį higieną užtikrinančių produkų gamyboje. Didelė patirtis, dėmesio sutelkimas konkrečioje srityje, vokiška kokybė ir inovacijos – visa tai lėmė tai, kad MELAG šiai dienai yra žinomas ir gerbiamas prekinis ženklas visame pasaulyje. Tai kompanija, turinti aukštas vertybes, dėl to savo įrenginius nuo pradžios iki galo gamina tik gamykloje Berlyne ir riboja savo siūlomų produktų liniją tik higieną užtikrinančių prekių gamyboje. MELAG yra didžiausias pasaulyje gamintojas, kuris specializuojasi tik autoklavų ir termo-dezinfektorių gamyboje. Tai puikiai atitinka UAB „Vilimekso servisas“ vertybes, nes mes jau 20 metų savo klientams siekiame siūlyti tik pažangiausių technologijų aukščiausios kokybės produktus iš geriausių pasaulyje gamintojų. 

Daugiau
puslapyje
Rodoma 6 - 6 iš 6 dalykų
  • Jeigu norite tausoti savo instrumentus bei dirbti greitai ir saugiai – instrumentų plovimo ir dezinfekavimo įrenginys MELAtherm 10 yra tinkamas kaip tik Jums. Tai įrenginys, kurį sukurti padėjo tiek gydytojai – praktikai, tiek higienos ekspertai, tiek ir instrumentų gamintojai. 

Rodoma 6 - 6 iš 6 dalykų
Produktų katalogas leidiniai