Odontologinis įrenginys EURUS

Paveldėjęs geriausias Belmont patikimumo tradicijas, tik esantis dar vienu patogumo ir intuityvumo laipteliu aukščiau. Kurdamas šią įranga, gamintojas pagrindinį dėmesį skyrė 3 aspektams: darbo lengvumas gydytojui, paprasta priežiūra asistentui ir naujausios technologijos.

Lengvumas ir atsipalaidavimas

Hidraulinė kėdė užtikrina sklandų, tylų ir ilgaamžį kėdės veikimą. O ypač minkšta ir patogi „Luxury“ danga užtikrins paciento komfortą net ilgų procedūrų metu. Kėdės keliamoji galia – 200 kg.

Nauji patogumo standartai – stalelio aukštis reguliuojasi net 52 – 150 cm ribose, tai leis su įranga komfortiškai dirbti visų aukščių gydytojams bet kurioje sėdimoje / stovimoje pozicijoje. Pats stalelis ypač lengvai pozicionuojasi, kas aktualu moterims odontologėms. Instrumentų iš viršaus rankovės pasiekiamumas – 90 cm!

Paprasta priežiūra

Kaip ir visose Belmont įrangose – kartais geriausi dalykais būna paprasti. Lengvai išvalymui išimami instrumentų / asistento instrumentų laikikliai, šviestuvo dangtelis, spjaudyklė ir kiti elementai. Įranga gali būti užsakoma su integruotomis atsiurbimo žarnų ir gydytojo stalelių rankovių plovimo sistemomis.

Pažanga

Lietimui jautrus ekranas, belaidis pedalas, nepriekaištingas LED šviestuvas su tolygiu šviesos įsijungimu / išsijungimu ir dar daug kitų malonių smulkmenų!

>>> Nuoroda į gamintojo puslapį

Susijusios prekės

  • Kėdutė asistentui Belmont DH-008A

  • Vienkartiniai paciento kėdės apdangalai

  • Puikiai subalansuotas įrenginys! Efektyvumas. Ergonomija. Ekstra patogumas.Sklandus ir komfortiškas gydymo procesas ir gydytojui, ir pacientui. Elektro-hidraulinės ir oru varomos sistemų kombinacija. 

  • CLESTA II – ilgalaikei draugystei. Technologiškai pažangi, puikiais konstruktyviniais ir inžinieriniais sprendimais išsiskirianti CLESTA II  – garbingai reprezentuoja pažangiausią odontologijos įrenginių kartą. Clesta II užtvirtina BELMONT reputaciją, kaip išskirtinai inovatyvių, rafinuoto stiliaus, funkcionalių, saugių ir patikimų produktų gamintojo. 

  • Pasirūpinkite savo sveikata keisdami sėdėjimo įpročius kartu su Salli systems! Suomiška kokybė, 10 metų garantija.

  • EKOM – Slovakijos gamintojas, kuris specializuojasi kompresorių, atsiurbimo sistemų, oro džiovintuvų gamyboje. EKOM kompresoriai – bene patys tyliausi rinkoje.

  • Italijos gamintojas Werther International – pasižymi dideliu kompresorių asortimentu, odontologams siūlo ir atsiurbimo sistemas. Produktyviam klinikos darbui - plati pasiūla pagal kiekvieno specifinius poreikius.

  • Metasys – nepralenkiamas oro-vandens separatorių gamyboje. Taip pat specializuojasi kompresorių, atsiurbimo sistemų, higienos ir dezinfekavimo priemonių gamyboje. 

Produktų katalogas leidiniai