Odontologinis įrenginys CLESTA II

>>> Aplankykite gamintojo puslapį

Elegancija, patirtis, pažangios techninės charakteristikos, ergonomija, komfortas, ilgaamžiškumas. Įrenginiai CLESTA II pateisina Belmont reputaciją su kaupu - aukščiausios kokybės, inovacijų ir tradicinių vertybių sintezė.

CLESTA II odontologijos įrenginys sukurtas moderniai, stilingai klinikai, gydytojui, kuris vertina kokybę ir išskirtinį funkcionalumą, rūpinasi savo sveikata. Elegantiškas ir komfortabilus įrenginys tarnauja visiems gydymo proceso dalyviams: tiek gydytojui, tiek jo asistentui, ir galiausiai, pacientui. Tokia yra kompanijos Belmont filosofija. Gamintojas deda daug pastangų, investuoja daug lėšų į gydymo proceso psichologinių aspektų tyrimus.

Susikomplektuokite sau įrangą pasirinkdami reikiamą instrumentų komplektaciją, spjaudyklės tipą, šviestuvą bei patinkančią spalvą iš 18 spalvų paletės. Visos pilnaverčiam odontologo darbui reikalingos funkcijos ir įrangos kokybė padarys CLESTA II odontologinę įrangą Jūsų nepamainomu „draugu“ ilgam laikui. Gausa įvairiausių galimų instrumentų pasirinkimo variantų leidžia pilnai išnaudoti asmeninius specializuotus įgūdžius, gydytojas gali visiškai prisitaikyti įrenginį pagal savo individualius poreikius. Įrenginys gali būti konfigūruojamas naudoti tiek kairiarankiams asmenims, tiek  dešiniarankiams. 

CLESTA II įrenginys siūlomas dviejų tipų: oro (Air) ir elektrinis (Electric). A tipo įrenginio veikimas yra grindžiamas suspaustu oru, todėl jis yra paprastesnės konstrukcijos. Tuo tarpu E tipo įrenginio instrumentų valdymo stalelis yra elektrinis, kas prideda papildomų funkcijų, tokių kaip galimybė elektroniniu būdu kontroliuoti elektrinius mikrovariklius, skalerį. 

MODELIŲ ĮVAIROVĖ

 • ROD tipo instrumentuotė iš viršaus

Valdymo pultelis su instrumentais iš viršaus. Kairiarankiai gali rinktis variantą su valdymo skydeliu kairėje instrumentų pultelio pusėje. Konsolę su instrumentais iš viršaus patogiau atvesti kuo arčiau paciento burnos. Be to, sūpuoklinis mechanizmas instrumentų rankovėms suteikia galimybę sklandžiai ir lengvai judėti, grįžti į pradinę vietą, kad prisiderintų prie gydytojo individualių darbo pozicijų. Ilga instrumento rankovė įgalina dirbti  įvairesnėse padėtyse.

 • CART tipo pultelis su ratukais

Atskiras savistovis vežimėlio tipo instrumentųstalelis su ratukais gydytojo darbui  suteikia papildomo lankstumo, nes atsiranda galimybė instrumentus prisivežti iš nugaros. Taip pat galima pagal individualius poreikius reguliotis instrumentų pultelio aukštį.Galimas variantas su padidinto dydžio gydytojo staleliu.

 • Pedestal tipo įrenginys  

Pjedestalo tipo spjaudyklės blokas neturi išorinių jungčių. Dė to pagerėja prieinamumas, nėra mazgų, ant kurių rinktųsi nešvarumai. Patogu ir paparasta valyti! Montuojama su naujos kartos krėslu pacientui, kuris turi dar daugiau naudingų funkcijų. Krėslas sulankstomas į kėdės poziciją, patogu bendrauti akis į akį su pacientu, komfortiška įlaipinimo ir išlaipinimo pozicija.

 • HOLDER tipo instrumentuotė                                          

Valdydmo pultelis su įstatomais iš apačios instrumentais.

  

Gydytojo stalelis

 • Ergonomiškas gydytojo stalelis, paviršius patogus valyti ir dezinfekuoti.
 • Standartinėje komplektacijoje yra silikoninis padėkliukas.
 • Galimas prailgintas stalelio variantas.

Valdymo pultas

 • Lengvai suprantamos piktogramos.
 • Lengvai valomi membraniniai myktukai: kėdės judesių valdymui, spjaudyklės praplovimui, vienkartinio puodelio pildymui.
 • E tipo  valdymo pulte yra įmontuotas ekranas,kuris naudojamas įvairiausiems tikslams, pavyzdžiui, kontroliuoti mikrovariklio greičiui ir pasiekti tam tikrus jo parametrus.

Daugiafunkcinis kojinio valdymo pedalas

 

Spjaudyklės blokas

 • Ergonomiška ir lengvai prižiūrima spjaudyklė sukuria higienišką, patogią ir patrauklią darbo aplinką. 

 • Laikmačiu kontroliuojamas vienkartinio puodelio pripildymas ir spjaudyklės praplovimas.

 • Vandens pašildymo funkcija.

 • Pageidaujant įdiegiama švaraus vandens sistema.

 • Dezinfekcijai ir papildomam valymui lengvai nuimamas grūdinto stiklo dubuo, skaidrus, galimybė nuimti dezinfekcijai ir papildomam valymui.

 •  Spjaudyklę galima sukioti 90⁰ kampo ribose, prisiderinant prie paciento.

 • Pasirinkite skaidrią bespalvę, rožinę,  žalsvą ar mėlyną – tokią, kuri labiausiai atitiks jūsų klinikos atmosferą ir stilių.

   

Asistento instrumentų laikiklis

 • Ergonomiškas ir patogus asistento instrumentų laikiklis ir pultelis.
 • Lengvai valomi membraniniai valdymo mygtukai.
 • Pasirinktinai galima komplektuoti su prailginta ir lanksčia alkūne.               

 

Inovatyvus BELMONT LED 900-osios serijos šviestuvas. 

  

Pasrinktinai galima komplektuoti su monitoriaus laikikliu ir pačiu monitoriumi.

 

 Krėslo pacientui spalvų pavyzdžiai*

*spalvos yra artimos originalioms, visada yra spalvų iškraipymo ekrane tikimybė, todėl prašykite pateikti originalią BELMONT odos spalvų paletę.

Susijusios prekės

Produktų katalogas leidiniai