Apie mus

Mieli odontologijos specialistai,

Siekdami padėti Jums saugiai, patogiai ir produktyviai dirbti, linkime pažangos ir pasisekimo Jūsų profesiniuose ieškojimuose. Kartu kurkime Jūsų klinikos ir Jūsų asmeninės profesinės sėkmės istoriją.

UAB „VILIMEKSO SERVISAS“ kviečia produktyviam ir ilgalaikiam bendradarbiavimui.

Socialiai atsakinga, vartotojų teises užtikrinanti veikla

Mums svarbu bendradarbiavimas su patikimais gamintojais, skaidri ir etiška kasdienė veikla, tausojantis požiūris į supančią aplinką, švietėjiška, gerbianti vartotoją rinkodara. Mūsų prekiaujamos odontologinės įrangos asortimente – tik saugūs produktai. Turime visus LR įstatymuose numatytus privalomus dokumentus: mūsų veiklą reglamentuojančių institucijų leidimus bei kvalifikacinius pažymėjimus, gamintojų įgaliojimus, kokybės patvirtinimo dokumentus, naujausius apmokymų gamyklose sertifikatus.

 Aukštos kvalifikacijos specialistai

Mūsų darbuotojai – kvalifikuoti savo srities specialistai, įgiję aukštojo mokslo diplomą biomechanikos, elektromedicininės aparatūros, inžinerijos, automatikos ir elektronikos, chemijos, vadybos, teisės ar finansų srityje. Darbuotojai tobulinasi apmokymuose pažangiausiose medicinos produktų gamyklose ir laboratorijose visame pasaulyje. Didžiausias mūsų tikslinio tobulėjimo įvertinimas – tokių žinomų gamintojų, kaip BIEN AIR, Takara BELMONT ir kt. pasitikėjimas mūsų specialistais, suteikiant mūsų bendrovei įgalioto jų produktų serviso centro Lietuvoje statusą.

 Rinktinis asortimentas

Bendradarbiaujame su standartus diktuojančiais odontologinės įrangos bei rentgeno įrangos gamintojais. Siūlome pažangias technologijas, garantuotą saugumą, ergonomiją, aukštą komforto klasę, rafinuotą dizainą ir estetiką, pasauliniu mastu įrodytą žinomiausių prekinių ženklų kokybę. Formuodami asortimentą susitelkiame į visų gydymo procese dalyvaujančių asmenų individualius poreikius, siekiant gydymo procesą padaryti tokį efektyvų ir komfortišką, koks tik jis gali būti. Mūsų pasididžiavimas – produktai, turintys „žaliąjį ženklinimą“, kurie gaminami iš saugių, rinktinių medžiagų, nekenkia aplinkai. Asortimente vienas po kito rikiuojasi produktai, laimintys prestižinius tarptautinius dizaino apdovanojimus. Bene racionaliausias kainos ir kokybės santykis rinkoje...

 Paslaugų vientisumas

Mūsų sandoriai neapsiriboja pardavimo procedūra. Tai - nenutrūkstamas procesas. Įsigydami mūsų produktą, įsigyjate ilgalaikį partnerį, kuris patars ir gelbės nuolat.  Užtikriname teikiamų paslaugų vientisumą: įvertiname esamą projekto situaciją, įsiklausome į Jūsų lūkesčius, rengiame ateities projektus, pagal individualius poreikius parenkame darbo pobūdžiui ir asmeniniams įgūdžiams tinkamiausius produktus, prižiūrime visą projekto eigą iki pat jo įgyvendinimo, teikiame pastovią kvalifikuotą ir savalaikę techninę priežiūrą ir remontą. Nemokamai klientus konsultuojame patalpų racionalaus išplanavimo, odontologinės įrangos efektyvaus panaudojimo, klinikos skaitmenizavimo klausimais. Įsigijus odontologinę įrangą, medžiagas, instrumentus ir priemones tieksime su nuolat galiosiančią solidžią lojalumo nuolaidą. 

 


Produktų katalogas leidiniai