EMS ultragarsinis skaleris Piezon 150

Jei iki šiol manote, kad EMS skaleriai niekuo nesiskiria nuo tradicinių magnetostrikcinių skalerių, Jums, tikriausiai, dar neteko savo praktikoje jų išbandyti. Prestižiškumas ir išskirtinė kokybė - šveicarų pasididžiavimas.

   

Patentuota EMS beskausmė Piezon NO PAIN technologija, pritaikyta Piezon originaliame LED antgalyje ir darbiniuose skalerio antgaliukuose – didžiausias koks tik begali būti komfortas ir dėmesys pacientui. Unikali EMS NO PAIN technologija remiasi preciziškai tiksliais linijiniais švytuojamaisiais judesiais, kurie idealiai sutampa su danties paviršiumi. Šiuos preciziškus judesius danties paviršiui perduoda ypatingai aukštos kokybės specializuoti ultragarsiniai EMS darbiniai skalerio antgaliukai. Ši unikali formulė nesukelia diskomforto liečiant danties paviršių, saugo dantenas, o pacientas nejaučia nei menkiausio skausmo.

Nešiojamas ultragarsinis įrenginys PIEZON 150 - mažas, bet efektyvus. Skirtas universaliam naudojimui. Vienas kompaktiškiausių ultragarsinių įrenginių rinkoje šiai dienai, bet galingumu nenusileidžia savo didesniesiems kolegoms.  Taupo vietą ir jūsų pinigus. Kuriant šį įrenginį EMS projektuotojai skyrė itin didelį dėmesį estetiniam dizainui, tad nenusotabu, kad PIEZON 150 gavo prestižinį Hanoverio pramoninio dizaino apdovanojimą.

>>> Nuoroda į gamintojo puslapį

Susijusios prekės

Produktų katalogas leidiniai