Mikroskopas GLOBAL

Jūsų darbas su mikroskopu taps sklandesnis ir kokybiškesnis, o įvairios komplektacijos galimybės leis pasirinkti mikroskopą ne tik reikliam endodontui, bet ir kitų sričių specialistimas. Išbandykite ir įsitikinsite!

Padidintas komfortas

Nuo pat pradžių, Global Surgical mikroskopų gamyboje taikė pažangiausius sprendimus, kurie didintų gydytojų darbo komfortą. AXIS™ kontrolės sistema būtent tai ir užtikrina – paprasta valdymo, pačio mikroskopo pozicionavimo, įtempimo ir fiksavimo sistema leis specialistams koncentruotis ne į mikroskopą, o į darbą su pacientais.

Ryškesnė šviesa

100.000 luxų LED šaltinis suteikia nepriekaištingą šviesos kokybę, o prie rankenos esantis šviesos reguliatorius leidžia reguliuoti šviesą ypač paprastai. Komplektacijoje yra 2 šviesos filtrai – žalias (skirtas darbui kraujuojančioje burnoje) ir oranžinis (apsaugantis kompozitus nuo sukietėjimo). Dėl to, kad šviesos šaltinis yra ant pačio mikroskopo, šviesos perdavimui nėra reikalingi jokių šviesolaidžiai. Tarp priedų yra DUAL IRIS diafragma, keičianti regos lauko gylį.

Daugiau didinimo galimybių

A-serijos mikroskopo išskirtinumas – net 6 žingsnių didinimas. Nors įprastoms endodontinėms procedūroms yra pilnai pakankamas 3-13 kartų didinimo diapazonas, tačiau mikroskopų panaudojimas stipriai plečiasi ir į kitas sritis – protezavimą, estetinį plombavimą ir kt. Šiose srityse tampa aktualus mažesnis didinimas, bet platesnis regos laukas. Taip pat mažesnis didinimas yra puiki galimybė geriau įprasti prie darbo su mikroskopu. Žingsnių didinimo lentelė:

Didinimas (x) / Regos lauko pločio skersmuo (mm)

A3 Serija

3.2 / 62

6.4 / 32

12.8 / 16

 

 

 

A4 Serija

3.2 / 62

5.1 / 39

8.0 / 25

12.8 / 16

 

 

A6 Serija

2.1 / 95

3.2 / 62

5.1 / 39

8.0 / 25

12.8 / 16

19.2 / 10

Apskaičiuota su 10X okuliarais ir 250mm lęšiu.

Keičiant komponentus, keičiasi ir didinimo ir lauko pločio parametrai. Pvz., renkantis 12,5X okuliarus, kievienas didinimo žingsnis būtų didesnis 25%.

Darbo procesą ypač palengvina specialus MultiFocal lęšis. Sufokusuotą vaizdą gausite 200-350 mm ribose, tad lengviau nusistatytise mikroskopą ir pagreitės darbo procesas. Taip pat turėsite platesnes didinimo opcijas.

Visos montavimo galimybės

Nors populiariausias yra modelis su ratukais, tačiau esant ribotai vietos ir galimybėms tvirtinti, mikroskopą galimą rinktis ir lubinio arba sieninio tipo.

Pažangūs sprendimai vaizdo saugojimui ir perdavimui

Renkantis vaizdo dokumentacijos opcijas, svarbu yra nuspręsti, ar reikalinga foto kamera, video kamera ar net norite turėti šias abi galimybes. Su dvigubu spindulio laužikliu ir adapteriais, galite vienu metu aukščiausios kokybės vaizdą tiek fotografuoti, tiek filmuoti. Kiekvienas sprendimas yra individualus, ir Jūsų Global mikroskopas tam yra pasiruošęs. Kas aktualu, kad vaizdo dokumentacijos sprendimus nebūtina išsirinkti perkant mikroskopą – tai galite padaryti bet kada vėliau.

Paprastesnė priežiūra

Išskirtininio mikroskopo dizainas ne tik taps Jūsų kabineto puošmena – suapvalinti paviršiai ženkliai palengvina mikroskopo valymą ir užtikrina didesnę švarą.

>>> Nuoroda į gamintojo puslapį

Susijusios prekės

  • Global Surgical – JAV gamintojas, pasaulinis mikroskopų lyderis. Pristatydamas naujausią A-seriją gamintojas žengė dar vieną kokybinį žingsnį į priekį – mikroskopai pasižymi ypač lengvu ir ergonominiu valdymu bei puikia optikos kokybe.

Produktų katalogas leidiniai