Mikroskopas Smart OPTIC

Lygiagrečiai rinkoje daug metų esantiems ir puikų vardą turintiems Carl Zeiss OPMI pico mikroskopams savo klientams siūlome ir funkcijomis analogišką Seliga gamintojo mikroskopą SmartOPTIC. Puiki vaizdo kokybė, mikroskopo ergonomiškumas ir galimybė pasirinkti norimą komplektaciją – tai yra tai, ko reikia kiekvienam specialistui.

Mikroskopo Smart OPTIC galimybės:

  • Mikroskopo tipas – galite pasirinkti norimą tipą pagal savo poreikius – ant ratukų, lubinio montavimo, sieninio montavimo ir montuojamą ant stalo.
  • Binokuliarinis tubusas – nors praktikoje ženkliai patogesnis keičiamo kampo binokuliarinis tubusas, tačiau ekonominis variantas gali būti ir nekeičiamu kampu.
  • Apšvietimas – populiariausias yra LED tipo apšvietimas, tačiau galima pasirinkti ir su halogenine arba ksenonine lempute.
  • Objektyvo lęšiai – užsakant mikroskopą galima pasirinkti norimo dydžio lęšį. Rekomenduojamas ir odontologijoje dažniausiai naudojamas lęšis – f250.
  • Priedai – galima užsisakyti mikroskopą su prailgintu binokuliariniu tubusu, ekranu, taip pat pritaikyti prijungimui daugumai rinkoje esančių kamerų. Priedai, reikalingi prijungti kamerą, yra pigesni negu daugumos kitų gamintojų.

>>> VIDEO_SmartOptic_kamera

Nuoroda į gamintojo puslapį:

Produktų katalogas leidiniai